Журнал математичної фізики, аналізу, геометрії
2022, vol. 18, No 1, pp. 33-56   https://doi.org/10.15407/mag18.01.033     ( до змісту , назад )
https://doi.org/10.15407/mag18.01.033

Jacobi-Lie Hamiltonian Systems on Real Low-Dimensional Jacobi-Lie Groups and their Lie Symmetries

H. Amirzadeh-Fard

Department of Mathematics, Azarbaijan Shahid Madani University, 53714-161, Tabriz, Iran
E-mail: h.amirzadehfard@azaruniv.ac.ir

Gh. Haghighatdoost

Department of Mathematics, Azarbaijan Shahid Madani University, 53714-161, Tabriz, Iran
E-mail: gorbanali@azaruniv.ac.ir

A. Rezaei-Aghdam

Department of Physics, Azarbaijan Shahid Madani University, 53714-161, Tabriz, Iran
E-mail: rezaei-a@azaruniv.ac.ir

Received October 15, 2020, revised January 19, 2021.

Анотація

Ми вивчаємо гамільтонові системи Якобі-Лі, які допускають алгебри Лі Вессіо-Гульдберга гамільтонових векторних полів пов'язаних зі структурами Якобі на дійсних маловимірних групах Якобі-Лі. Також ми знаходимо всі можливі приклади гамільтонових систем Якобі-Лі на дійсних дво- і тривимірних групах Якобі-Лі. Наостанок ми представляємо симетрії Лі гамільтонових систем Якобі-Лі на дійсній тривимірній групі Лі $SL(2, \mathbb{R}).$

Mathematics Subject Classification 2010: 34L15, 34L20, 35R10
Ключові слова: група Якобі-Лі, многовид Якобі, система Лі, гамільтонова система Якобі-Лі, симетрія Лі

Download 387563 byte View Contents