Подання статті

Стаття має бути подана в електронному вигляді. Надсилаючи роботу в ЖМФАГ, автори тим самим підтверджують, що цю роботу ніде не було опубліковано раніше та нікуди не надіслано для опублікування, а також визнають Copyright Transfer Agreement. Електронна версія статті має містити:

  • назву статті, імена та прізвища всіх її авторів;
  • місце роботи із зазначенням поштової адреси, e-mail адресу та ORCID ID для кожного з авторів;
  • анотацію (не більше 12 рядків);
  • ключові слова (не більше 3 рядків) та коди 2020 Mathematics Subject Classification .

Роботи мають бути написані англійською та підготовані як у LATEX- так і в PDF-форматі. Будь ласка, спочатку надсилайте на e-mail адресу mpag@ilt.kharkov.ua лише pdf-файл. Після прийняття до публікації tex-файл роботи має бути також надіслано на цю ж адресу. Автори, які працюють в Україні, мають також надіслати в окремому файлі (не включеному в основний файл) назву роботи, анотацію статті та ключові слова українською. Англійська та українська версії мають бути ідентичними.

Будь ласка, використовуйте зразок ЖМФАГ (файли jmpag.sty, template.tex та template.pdf) для підготовки tex-файла після прийняття роботи до публікації ЖМФАГ. Для коректної роботи Вам слід розмістити файли jmpag.sty та template.tex в одній теці. Детальні інструкції з LATEX див., напр., на www.overleaf.com/learn або en.wikibooks.org/wiki/LaTeX. Будь ласка, відкрийте обидва файли: template.pdf і template.tex, та ретельно вивчить у них усю інформацію, включаючи відомості, які розміщено після знаку % (у tex-файлі). Зокрема, Ви маєте зазначити назву роботи, імена та прізвища, місця роботи, адреси цих місць роботи та e-mail адреси всіх авторів одразу після \begin{document}, але перед \BeginPaper. Після команди \BeginPaper Ви можете помістити свої власні макроси, які Вам необхідні в роботі. Зазначимо, що використання команд типу \def, команди \renewcommand та інших \renew... є суворо забороненим. Далі ви маєте подати анотацію роботи (не більше ніж 12 рядків), ключові слова (не більше ніж 3 рядки) та коди 2020 Mathematics Subject Classification. Після цього Ви можете починати текст Вашої роботи. Будь ласка, зверніть увагу на те, що впродовж усієї роботи використання виносок заборонено. Використання перехресних посилань є обов'язковим. Це може потребувати двох або трьох PDFLATEX компіляцій для коректного відображення цих посилань. Будь ласка, використовуйте перехресні посилання для всіх нумерованих елементів (рівнянь, розділів, рисунків, теорем і т.п.) наступним чином. Команду \label{label-name} слід використовувати для надання елементу ідентифікатора "label-name". Команда

\ref{label-name} або \eqref{label-name}

посилається на об'єкт позначений раніше. Команду \bibitem{label-bibitem} слід використовувати для надання елементу списку цитованої літератури ідентифікатора "label-bibitem". Команда \cite{label-bibitem} або \cite[text]{label-bibitem} посилається на позначений елемент списку. Будь ласка, розміщуйте цитовану літературу в списку в алфавітному порядку, скориставшись зразками, наведеними в template.tex. Команда \EndPaper має бути останньою перед \end{document}. Зверніть увагу на те, що Ви маєте використовувати PDFLATEX процедуру для того, щоб pdf-файл відображався коректно. Таким чином Ви одразу отримаєте pdf-файл без отримання dvi-файла.

Автори отримають коректуру, в яку мають внести необхідні виправлення та повернути її як можна швидше.